Styrelsen

Per NordhOrdförande070-6883855per@pnkab.se
Conny AnderssonKassör0702-948234connyboy1957@gmail.com
Johan LidénSekreterare0702-537362johan.p.liden@gmail.com
Petter Isaksson1:e vice ordf0708-460681petter.isaksson@ahlins.com
Håkan Larsson2:e vice ordf0767-620902hakan.larsson@palssonsbygg.se
Helena Stenow Klubbmästare0762-055505 helena.stenow@live.se
Martin Mellqvist1:e Hamnmästare0730-610773martin.mellqvist@swedstyle.se
Maria LeemingLedamot0761-861214marialeeming@gmail.com
Rickard LundgrenLedamot0735-023872rickard_l@hotmail.com
Marianne Sölvebrant Suppleant 070-8574619 solvebrant@gmail.com
Leo Mörtsell Suppleant 0730-894480 leomortsell@hotmail.com
Annelie OsterdahlSuppleant0705-724714osterdahl@mail.com
Sittande från vänster: Martin Mellqvist, Håkan Larsson, Conny Andersson, Per Nordh, Petter Isaksson, Marianne Sölvebrant, Maria Leeming,
Stående från vänster: Helena Stenow, Johan Lidén, Leo Mörtsell, Rickard Lundgren
Saknas på bilden: Annelie Osterdahl